GEOMETRIA

GEOMETRIA

GeoTest 60 jest komputerowym przyrządem do kontroli geometrii ustawienia kół samochodów posiadających obręcze w zakresie średnic od 12″ do 24″. Dzięki m.in. zastosowaniu komputera i kamer CCD uzyskiwane wyniki są bardzo precyzyjne i powtarzalne. Przyrząd ten nadaje się do kontroli i pomiarów geometrii kół samochodów osobowych oraz tzw. miniwanów, a także samochodów dostawczych (np. busów). Urządzenie przeznaczone jest do pracy czterema zespołami pomiarowymi i umożliwia ustawienie kół pojazdów względem geometrycznej osi jazdy. GeoTest 60 występuje w dwóch wersjach wykorzystujących ten sam program obsługowy:

GeoTest 60 Standard – wykorzystuje przewodowe zasilanie zespołów pomiarowych i przewodową komunikację między zespołami pomiarowymi i jednostką centralną.
GeoTest 60 Radio – wykorzystuje akumulatorowe zasilanie zespołów pomiarowych i radiową komunikację między zespołami pomiarowymi i jednostką centralną.
GeoTest 60 Radio Plus – wersja z ergonomiczną jednostką sterującą.

geometriamokotow-ursynowgeometriamokotow-ursynow1
geometriamokotow-ursynow2
geometriamokotow-ursynow3geometriamokotow-ursynow4geometriamokotow-ursynow5geometriamokotow-ursynow6geometriamokotow-ursynow7

GEOMETRIA SAMOCHODOWA MOKOTÓW, URSYNÓW WARSZAWA

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress